Każdy zakładający swoją własną działalność gospodarczą staje przed problemem odpowiedniego cięcia wydatków, aby nie stracić na jakości i jednocześnie podnieść zyski. Jednym z największych wydatków jest z pewnością zakup samochodu, zwłaszcza jeśli firma ma profil transportowy.

Auta dostawcze są często dużo droższe niż osobowe, dlatego warto przemyśleć czy skorzystać z używanego samochodu, czy zakupić nowy lub wziąć go w leasing. Na szczęście używane auta dostawcze są często w dużo lepszym stanie niż osobowe, ponieważ nierzadko ich sprzedażą zajmują się wyspecjalizowane firmy. Wystarczy wpisać w dowolną wyszukiwarkę frazę „samochody dostawcze kraków używane”, aby zobaczyć jak dużo wyników z firmami oferującym sprzedaż takich aut nam się pojawi.

x6YzbWWRq2sRhAacMjnl_Bangkok Indra market

 

Większość tego typu firm bardzo dba o klienta a także o cztery koła, które sprzedają, także nie musimy się martwić, że będzie tak jak z dużo ilością komisów oferujących osobówki. Z pewnością zakup czegoś używanego będzie dużo tańszy niż nowe auto prosto z salonu. Leasing także może oznaczać nawet kilka tysięcy każdego miesiąca, co może być bardzo niebezpieczne dla nowo powstałej firmy. Warto więc zaopatrzyć się w samochody używane. Kraków pod względem dostępności takich aut nie ustępuje wcale Warszawie czy innemu dużemu miastu, także możemy z powodzeniem spróbować swoich sił właśnie w byłej stolicy naszego kraju. Zawsze auto używane możemy potem sprzedać i zaopatrzyć się w coś nowego.

 

źródło: http://opel.autocenter.krakow.pl/samochody.htm

Auto dostawcze – nowe czy używane

Post navigation