Smiling van driver portrait

W Krakowie dostępny jest salon samochodowy Opla, który umożliwia zakup lub wynajem popularnych modeli Niemieckiej, szanowanej firmy. Firma powstała w 1882 i jej pierwszym produktem była maszyna do szycia, następny był rower, a już po śmierci założyciela powstał pierwszy samochód, który mógł się rozpędzić do zawrotnej wtedy prędkości 20km/h.

Z biegiem lat biznes się rozkręcał, a Opel produkował coraz więcej, coraz lepszych modeli. D dzisiejszych czasów dotrwał jak solidny, rzetelny producent samochodów z najwyższej półki w rozsądnej, niewygórowanej cenie.

Opel Kraków oferuje samochody dostawcze, które gotowe do kupna i wynajęcia spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Samochody dostawcze Opel mają różne dane techniczne przeznaczone do różnych potrzeb klienta. W zależności od modelu auto może mieć zamkniętą lub otwartą pakę, mieścić 3-5 europalet, posiadać klimatyzację, ogrzewanie postojowe sterowane programatorem, dużą przestrzeń dla kierowcy i innowacyjny układ jezdny.

Oprócz tego liczne poduszki powietrzne zapewniające bierne bezpieczeństwo, świetną widoczność dzięki dużym lusterkom wstecznym, ledowe światła do jazdy dziennej oraz system antywłamaniowy uniemożliwiający kradzież zostawionego w dostawczaku towaru.

Salon samochodowy w Krakowie

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *