auto-1006216_1280

Czy zakup samochodu używanego tak właśnie wygląda?

Ten obraz jest jednak w większości przypadków nieprawdziwy. Oczywiście, są i tacy sprzedawcy, ale wiele używanych samochodów jest certyfikowanymi pojazdami i właściwie samochodami, które wyglądają jak nowe. Jeśli zdecydujesz się na zakup używanego samochodu, w przeciwieństwie do zakupu nowego, możesz rzeczywiście czerpać wiele korzyści.

Zakup samochodu używanego już tak nie wygląda. To nie czasy PRLu. Dziś sprzedawcy posiadają duże doświadczenie w branży i dzięki internetowi możemy tez sprawdzić opinie na temat salonu czy dealera. Dziś każdy ze sprzedawców podnosi jakość swoich usług by wyróżnić się na dużym rynku gdzie konkurencja jest ogromna.

Finansowe korzyści z zakupu samochodu używanego

Większość z nas marzy o zakupie samochodu z salonu, ale warto tez rozważyć opcje kupna używanego samochodu. Czasem bardziej wartościowy dla nas bezie zakup samochodu używanego. Dziś wyjeżdżając z salonu samochód automatycznie traci na swojej wartości, warto wiec rozważyć opcje używanego auta jeśli planujesz zakup tylko na rok czy dwa.

Jednak jeżeli chcesz koniecznie kupić auto z salonu i skorzystać z rat to Oprocentowanie nowych samochodów jest jednak nieco niższe niż w przypadku samochodów używanych. Przeciętne 48-miesięczne oprocentowanie nowych samochodów jest na poziomie 4%, a stawki za używane samochody dostawcze w Krakowie są nieco wyższe – 4,99%.  Jednak pamiętaj, ze samochodu z salonu traci swoja wartość, wiec w całkowitym rozrachunku może okazać się, ze kupno nowego auta może Cię srogo kosztować. Jeżeli chcesz zobaczyć ciekawe oferty samochodów w Krakowie odwiedź dealera opla Kraków, który posiada używane i nowe samochody opla, wiec jest wstanie dopasować samochodu do każdego klienta.

Jak wygląda zakup używanego samochodu?

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *